Джон Ґрішем » Адвокат негідників
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Адвокат негідників

Роман
Написано: 2015 року
Розділ: Художня
Твір додано: 18.08.2019
Твір змінено: 18.08.2019
Завантажити: djvu (9.8 МБ) fb2.zip (337.2 КБ) pdf див. (12.8 МБ)
Опис: Джон Ґрішем. Адвокат негідників. — К. : КМ-Букс, 2017. — 400 с. — ISBN 978-617-7498-60-4.


Себастьян Руд захищає людей, до яких інші адвокати і близько не підійшли б: підлітка-наркомана, огидного кримінального авторитета, засудженого до смертної кари; домовласника, заарештованого за стрілянину по спецпризначенцях. Чому такі клієнти? Бо він вірить, що кожен має право на справедливе судочинство, навіть якщо йому доведеться трохи змахлювати. Він ненавидить несправедливість, йому не подобаються страхові компанії, банки чи великі корпорації; він не довіряє усім щаблям влади і кепкує з концепцій системи щодо етичної поведінки.


Смілива ідея цього роману змушує читача зануритись у темні світи інших людей - мислити, як вони, пройтись їх шляхом, щоб зрозуміти ці неправильні, на перший погляд вчинки. Ґрішем майстерно маніпулює нами і, як завше, створює інтригу, яку тримає од розв'язки.
 
Відгуки читачів:
 
21.11.2019 • vitalis
Рідкісний, але по-своєму унікальний та захопливий жанр юридичного детективу. Цікавий сюжет, гарний авторський виклад. Фактично, книга - це декілька окремих історій, які пов'язані головним героєм. Дуже цікава і захоплююча книга, читається запоєм. Щоправда, кричуща згадка про негідників у назві - це більше для маркетингу.
Єдине, чого гостро бракує книзі, а точніше її українському перекладу, - це редактора зі знаннями в юриспруденції. Процесуальна термінологія повністю «завалена», одне й те ж в різних місцях називається по-різному, часто криво, а інколи взагалі використовується англійська термінологія.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.