Вільям Френсіс Ґанонґ (молодший) » Фізіологія людини
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фізіологія людини

Підручник
Написано: 2001 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 14.03.2018
Твір змінено: 14.03.2018
Завантажити: djvu (29.3 МБ)
Опис: Перший український переклад 20-го видання всесвітньовідомого базового підручника для медичних університетів професора Каліфорнійського університету Вільяма Ф. Ґанонґа «Фізіологія людини» видавництва Lange Medical Books / McGraw-Hill.


У книзі детально описано механізми функціонування, регулювання та інтегрування діяльності всіх систем органів, біохімічне підґрунтя і молекулярні основи життєдіяльності, діапазон реалізації функцій організму людини. Особливу увагу приділено результатам найновіших наукових досліджень, даним молекулярної біології та генетики. Своєрідністю книги є велика кількість клінічних прикладів та доповнень про можливі функціональні зміни організму здорової людини у різних станах і випадках розвитку патології. Книга є теоретичним і практичним виданням, яке допоможе у вивченні класичних фундаментальних основ фізіології, а також у повсякденній роботі лікаря.

Для студентів, інтернів, аспірантів, викладачів медико-біологічних навчальних закладів, фізіологів, науковців та практичних лікарів.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.