Тетяна Фулей » Застосування практики Європейського суду з прав людини в адміністративному судочинстві
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Застосування практики Європейського суду з прав людини в адміністративному судочинстві

Посібник
Написано: 2015 року
Джерело: nsj.gov.ua
Розділ: Наукова
Твір додано: 03.11.2015
Твір змінено: 03.11.2015
Завантажити: fb2.zip (237.1 КБ) pdf див. (1.9 МБ)
Опис: Видання підготовлене для проведення серії тренінгів для суддів адміністративних судів України щодо застосування практики Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), організованих Національною школою суддів України у співпраці з Верховним Судом України та Вищим адміністративним судом України в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя», що реалізується Координатором проектів ОБСЄ за фінансової підтримки Уряду Канади.

У виданні наводяться основні положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, які є найбільш важливими при розгляді справ у порядку адміністративного судочинства, розкриті в окремих рішеннях ЄСПЛ, які ілюструють конвенційні положення щодо права на справедливий суд (стаття 6), права власності (стаття 1 Першого протоколу), права на повагу до приватного і сімейного життя (стаття 8), свободи вираження поглядів (стаття 10), свободи зібрань та об’єднань (стаття 11).


Фулей Т.І. Застосування практики Європейського суду з прав людини в адміністративному судочинстві: Науково-методичний посібник для суддів. 2-ге вид. випр., допов. – К., 2015. – 128 с.
ISBN 978-966-2310-23-8
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.