Микола Фомін » Організація військового зв'язку
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Організація військового зв'язку

Посібник
Написано: 2017 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 13.03.2019
Твір змінено: 13.03.2019
Завантажити: pdf див. (9,7 МБ)
Опис: Навчальний посібник “Організація військового зв’язку” призначений для курсантів, які навчаються за різними спеціальностями та спеціалізаціями у вищих військових навчальних закладах України.

Посібник є основним навчальним посібником при вивченні курсантами навчальної дисципліни “Організація військового зв’язку”.

В посібнику розглянуті основи організації зв’язку в Збройних силах України, характеристика видів та родів військового зв’язку і способи їх організації. Поряд з характеристикою системи зв’язку викладені основи управління зв’язком, основи радіоелектронної боротьби та організація зв’язку у механізованому (танковому) батальйоні з врахуванням досвіду організації та забезпечення зв’язку в тактичній ланці управління під час проведення антитерористичної операції. Також навчальний посібник містить інструкції з експлуатації основних сучасних засобів зв’язку, що використовуються в підрозділах та частинах зв’язку Збройних сил України.

Навчальний посібник розроблений викладачами кафедри Тактико-спеціальної підготовки та колективами кафедр Бойового застосування засобів радіозв’язку та Бойового застосування засобів зв’язку. До навчального посібника додається диск з електронною версією посібника та програмним забезпеченням.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.