Фернан Бродель » Ідентичність Франції. Книга 1. Простір та історія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Ідентичність Франції. Книга 1. Простір та історія

Праця
Написано: 2013 року
Розділ: Історична
Додав: balik2
Твір додано: 21.10.2016
Твір змінено: 29.03.2018
Завантажити: pdf див. (14,4 МБ)
Опис: Фернан Бродель (1902 — 1985) — французький історик, член Французької академії; один з найвидатніших істориків XX сторіччя. Автор праць: «Середземномор'я та середземноморський світ за часів Філіппа II», «Матеріальна цивілізація, економіка та капіталізм, XV-XVIII сторіччя» тощо.
На схилі віку великий історик своєю фундаментальною працею «Ідентичність Франції» довіряє нам ключі, аби відчинити ними історію Франції: він спостерігає за нею, зачарований її надзвичайним різноманіттям; аналізує глибокі й мовчазні зрушення, що зазнає її простір, визначає суть її географічного середовища та розташування на теренах Європи; виявляє чималу вагу її давніх коренів і традицій, які формують її краєвид.
Мандрівка багатовіковою історією Франції, аби осягнути розумом її могуть, її виверти, непереборні й незмінні у сучасній Франції.
 
Відгуки читачів:
 
29.03.2018 • art
Я не буду тут детально писати, чому цю книгу не варто пробувати читати чи не дай Боже купляти. Бо написав цілу статтю: https://medium.com/@artem_bebyk/pereklad-fejl-zhupanskoho-identychnist-frantciji-brodel-c18a1313e2c2
Лише коротко скажу, що переклад дуже й дуже поганий. Читати практично неможливо. Нікому не рекомендую. Сам змушений читати російською, хоча такого не люблю.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.