Елізабет Рудинеско » Розладнана сім'я
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Розладнана сім'я

Праця
Написано: 2004 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 12.04.2020
Твір змінено: 21.04.2020
Завантажити: pdf див. (8.5 МБ)
Опис: Сім’я на Заході сьогодні зазнає руйнування, зміни членів подружжя, поширюється феномен сімей, що складаються з одного з батьків або з батьків однієї статі. Це велике безладдя сім’ї стає причиною численних трагедій і катастроф: зазнають насильства й самі вдаються до нього діти, у школах нападають на вчителів, передмістя стають ареною хуліганства. Наша епоха породжує, отже, глибоку тривогу: дезорієнтована втратою авторитету батька, скалічена розкріпаченням людських стосунків, розхитувана ненадійністю життя, властивою для сучасної економіки, сім’я виглядає дедалі менше здатною передавати цінності, які вона тривалий час утілювала. Водночас ніколи ще на неї не дивилися як на найкращий осередок для розквіту особистості.

За умов, коли батько вже не є батьком, жінки контролюють дітонародження, а гомосексуалісти дістали змогу забезпечити собі місце в процесі споріднення, чи не є сім’я остаточно приреченою, а разом із нею чи не зникає можливість становлення для кожного з нас?

Зрозуміти витоки цього безладдя, зазирнути в таємницю цих розладів і в майбутнє допоможе книга історика, доцента Вищої практичної школи Елізабет Рудинеско.

Книга розрахована на широке коло читачів. Українською перекладено вперше.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.