Ед Йонґ » Як мікроби управляють нами
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Як мікроби управляють нами

Праця
Написано: 2016 року
Джерело: Машинопис твору люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 18.04.2018
Твір змінено: 18.04.2018
Завантажити: doc див. (2.2 МБ) doc.zip (567.7 КБ)
Опис: Кожна тварина, чи то людина, кальмар або оса, є домом для мільйонів бактерій і інших мікробів. Ед Йонг, чий гумор настільки ж очевидний, як і його ерудиція, спонукує нас подивитися на себе й наших живих супутників усередині в новому світлі – не як на індивідуумів, а як на великий взаємозалежний і взаємозалежний світ, яким ми, безумовно, є.
Мікроби в наших тілах доповнюють нашу імунну систему, допомагаючи їй захищати нас від хвороб. У глибоких океанах таємничі істоти без ротів або кишок залежать від бактерій, що дають їм енергію. Мікроорганізми забезпечують кальмара плащем невидимості, допомагають жукам руйнувати ліси й постачають звірів їхніми характерними запахами.
Багато з людей вважають, що мікроби повинні бути викорінені. Але ті, які живуть із нами, – наш мікробіом – будують наші тіла, оберігають наше здоров'я, формують нашу самобутність і наділяють нас неймовірними здатностями. У цій дивній книзі Ед Йонг запрошує нас на грандіозний тур по нашому внутрішньому всесвіту, який змінить наш погляд на природу й на нас самих. Пізнання себе заворожує.

Переклад з російської.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.