Тетяна Дуткевич » Дитяча психологія
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Дитяча психологія

Посібник
Написано: 2011 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 02.01.2012
Твір змінено: 02.01.2012
Завантажити: pdf див. (1.9 МБ)
Опис: У навчальному посібнику розглянуто принципи, методи, основні поняття дитячої психології; розкрито закономірності психічного розвитку дитини від народження до юнацького віку, аналізуються психологічні особливості спілкування, діяльності, пізнавальних та емоційно-вольових процесів, а також особистості дитини. Зміст посібника складається з текстів лекцій до всіх тем, передбачених навчальною програмою, словника основних понять та списку літератури.
Навчальний посібник рекомендується студентам спеціальностей «Дошкільна освіта», «Психологія», «Практична психологія», може використовуватись викладачами однойменної дисципліни, педагогами і психологами дошкільних й загальноосвітніх закладів.

Дуткевич Т.В. Дитяча психологія. Навч. посіб. – К.: Центр учбової літератури, 2012. – 424 с.
ISBN 978-611-01-0323-7
 
Відгуки читачів:
 
06.03.2019 • Terri Orton
Підручник 2012 року, та у джерелах, які використовувалися при його написані, вказані видання переважно до 2000-их років, та дуже багато радянської літератури. Посилань на конкретні дослідження, у тексті немає, тому можливість перевірити наведені факти неможливо. Відсутнє опрацювання закордонних напрацювань, згадуються в тексті в другорядному ключі. Вважаю недоречними деякі художньо прикрашені приклади, як то "приклад двох можливих варіантів догляду за немовлям, і як впливає це на розвиток" у "Становлення самосвідомості дошкільника". Матеріал подається без конкретики та в загальному ключі, "багато води". Також присутні граматичні помилки, що додатково збиває при вивчені тем.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.