Отар Довженко » Квітослава
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Квітослава

Повість
Написано: 2004 року
Джерело: Анатолій
Розділ: Художня
Твір додано: 27.03.2008
Твір змінено: 19.11.2008
Завантажити: txt див. (148.8 КБ) txt.zip (46.1 КБ)
Опис: Психологічно дуже точний, твір приємно дивує своєю чистотою та прозорістю, такими незвичними в наш час. Не ухиляючись від принципів реалізму, автор гранично щиро виповідає читачеві історію кохання і життя. Активна громадська та журналістська позиція молодого автора допомагає йому бути відвертим та відкритим перед читачами та героїнею власного твору.
 
Відгуки читачів:
 
15.07.2010 • vitalis
Чесно кажучи, навмисно не читав рецензій на цей твір, хоч впадали в очі. Вже від перших 10% твору спало на думку, що це неореалізм. Як на мене (звичайного хлопа без замашок на суперзнання про жінку), образ Квітослави, середньостатистичної міської «напівслухняної» дівчинки-підлітка, передано на всі 100% — це безапеляційна заява. Твір неймовірно реалістичний, меж між вигадкою автора й тут-і-тепер реальністю просто не відчутно. Враження, отже, дуже і дуже позитивні. Авторський дебют, гадаю, цілком і повністю вдався.

P.S. Якщо від Дереша і Карпи сучасна молодь пісяється окропом, то від Отара Довженка вона, за логікою речей, просто не повинна просихати :)
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.