Дмитро Донцов » Вибрані твори. Том 1: Політична аналітика (1912–1918 рр.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вибрані твори. Том 1: Політична аналітика (1912–1918 рр.)

Стаття
Написано: 2011 року
Джерело: http://www.vidrodzhenia.org.ua/doncov_1.htm
Розділ: Публіцистика
Додав: balik2
Твір додано: 14.04.2013
Твір змінено: 14.04.2013
Завантажити: pdf див. (1.6 МБ)
Опис: До першого тому спадщини Дмитра Донцова (1883-1973) ввійшли статті на політичні теми, написані у ранній період творчости автора. Окрім праць, що виходили брошурами, як "Сучасне політичне положення нації і наші завдання", "З приводу однієї єреси", "Енгельс, Маркс, Лассаль про "неісторичні" нації", "Міжнародне положення України і Росія" та "Українська державна думка і Европа", до книги увійшли статті з часописів "Дзвін" (Київ), "Украинская жизнь" (Москва), "Українська хата" (Київ), "Шляхи" (Львів). Загалом твори цього періоду демонструють світоглядну еволюцію автора від соціял-демократизму до національного волюнтаризму і консерватизму. Водночас вони є вагомою віхою у розвитку української політичної думки.
Спадщина Д. Донцова 1910-1920 рр. майже не перевидавалася і є знаною найменше. Більшість творів друкуються вперше. Редактори видання вдалися до узгодження особливостей мови і стилістики автора з нормами сучасного українського мовлення і правопису, застосувавши при цьому традиційні принципи українського правопису. Видання рекомендується політологам і політикам, історикам та етнологам, філософам і культурологам, дослідникам і прихильникам української національної ідеї.
Видання рекомендується літературознавцям політологам і політикам, історикам та етнологам, філософам і культурологам, дослідникам і прихильникам української національної ідеї.

Сторінка книги на сайті видавництва
http://www.vidrodzhenia.org.ua/doncov_1.htm
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.