дід Свирид » Історія України від діда Свирида. Книга 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Історія України від діда Свирида. Книга 1

Праця
Написано: 2017 року
Розділ: Історична
Твір додано: 26.04.2018
Твір змінено: 18.07.2018
Завантажити: djvu (10 МБ)
Опис: Перший том книги «Історія України від діда Свирида» українського блогера, відомого в соціальній мережі facebook під ім’ям «Свирид Опанасович». Книга написана в стилі, найбільшим наближенням за подібністю до якого є Всесвітня історія в обробці «Сатирикону». Однак, авторське викладення матеріалу відрізняється більш науковим ставленням до історичних деталей, глибиною аналізу причинно-наслідкових зв’язків, тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто просто цікавиться історією, а й для учнів та студентів. Особливістю авторського жанру є «оживлення» історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. Том перший охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 р. В тексті зберігаються особливості авторського письма.

Історія України від діда Свирида / Ілюстрації О. Бондаренка, каліграфія Н. Ком’яхової. Книга перша. — Київ: Сілаєва О. В., 2017. - 272 с.
ISBN 978-966-97667-0-0
ISBN 978-966-97667-2-4 (кн. 1)
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
26.04.2018 • vitalis
Неймовірно якісна книга, як з точки зору оформлення, так і з точки зору доступності тексту і його «ефекту захоплення». Ця книга - одна з небагатьох, до якої вдалося пристрастити сина і він її читає, бо вона цікаво написана.
«Історія...» годиться і для сімейного читання, дорослим теж сподобається, бо є над чим посміятися :)
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.