Любко Дереш » Трохи пітьми
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Трохи пітьми

Роман
Написано: 2006 року
Джерело: lib.aldebaran.ru
Розділ: Художня
Твір додано: 20.01.2009
Твір змінено: 12.06.2009
Завантажити: fb2.zip (530,6 КБ) rtf див. (1,9 МБ) rtf.zip (398,1 КБ)
Опис: Влітку на далекій полонині в Карпатах відбувається молодіжний з'їзд неформалів Шипіт. Сюди приїжджає Гер, у якого є домовленість із невідомими людьми: вони мають приїхати, аби організувати фестиваль у фестивалі – фест самогубців. Упродовж двох днів збираються шестеро майбутніх мерців: юна мазохістка, екстрасенс-невдаха, двійко дівчат із фобією переслідування, розчарований молодий програміст і Гер – панк та алхімік з глибокою душевною травмою. Незрозумілі, несподівані події, неформальні герої, танці навколо вогнища, сеанси «шаманотерапії» не залишають часу на роздуми, вони обрушуються на всіх без винятку «самогубців», призводячи до трагічного фіналу.
 
Відгуки читачів:
 
31.05.2013 • Svija
Пітьми саме стільки, скільки треба. Найтверезіша Дерешева книга. Відчувається, що автор подорослішав, хоч працює у тому ж руслі. Поважаю.
21.04.2011 • Insha
моя настольна біблія. обожнюю цей твір. порівнюю з ним всі наступні романи. перечитую найулюбленіші місця...геній, Дереш, ти геній!
27.10.2010 • Proydakov
Враження від прочитаного двоякі. Спочатку зацікавлює нетипова лінія оповіді, проте потім загублюєшся серед численних сюжетних відходів і не помічаєш раптом провідної думки. Тому закривши книжку, думаєш:"А навіщо було писати?"
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.