Любко Дереш » Поклоніння ящірці
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Поклоніння ящірці

Роман
Написано: 2000 року
Джерело: lib.aldebaran.ru
Розділ: Художня
Твір додано: 02.07.2007
Твір змінено: 05.10.2009
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Один з перших романів ще зовсім юного автора, в якому він з дивною для його віку сентиментальністю описує жорстокі забавки тінейджерів. Головний герой, що приїхав на канікули у маленьке західноукраїнське містечко, відверто розповідає історію стосунків, котрі привели до вбивства. Комплекси, страхи, сексуальні бажання, приховане і явне суперництво, музичні уподобання і стереотипи місцевої «моди» – усі мотиви, актуальні для світу підлітків, Дереш розгортає через аморальність, до якої ставиться без надмірної критики. Деякі з героїв «другого плану» у цьому романі стали повноцінними персонажами роману «Культ», а певні сюжетні «ходи» набули там цікавого розвитку.
 
Відгуки читачів:
 
21.04.2011 • Insha
Дивно....жахлива кінцівка кажеш?...а мені здалося, цілком логічна....мабуть, я жорстка, але мені здалося, достойний фінал...
роман захопив, накрив і поглинув. оплески улюбленому автору!!!
26.12.2009 • Rixter
Дуже цікава книжка. Люблю читати Дереша, особливо цей твір, бо він найкращий у творчому доробку письменника. Щиро сподіваюсь, що поки що, адже автор дуже молодий. Вражає вміння письменника глибоко відчути світ сучасного підлітка: егоїстичного, жорстокого, цинічного і в той же час здатного до співчуття, любові, але лише до своїх.
13.12.2009 • КвіточКа
Читати було цікаво, але жахлива, моторошна кінцівка мене просто вразила... Я сподівалася на інший фінал.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.