Лариса Денисенко » Корпорація ідіотів
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Корпорація ідіотів

Роман
Написано: 2005 року
Розділ: Художня
Твір додано: 14.01.2011
Твір змінено: 17.07.2023
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Молодий шибеник, який втрачає совість та віру в людство, випадково потрапляє на державну службу, де опиняється в колі людей, яких можна назвати ким завгодно, але не справжніми державниками. Байдикування, хизування, гра по чужих нотах. Це смішно, сумно, але не безнадійно, принаймні хочеться в це вірити.

«Корпорація ідіотів» — це можливість для пересічного громадянина потрапити за куліси життя державних мужів та процесів прийняття РІШЕНЬ.
Сучасна проза в дусі Зощенка та Гоголя.

Для широкого загалу читачів.
 
Відгуки читачів:
 
03.09.2012 • Ruda
Читала колись дуже давно, відчуття такі самі, як у попереднього читача. Зараз, мабуть, і не згадала б героїв і точного сюжету((((
24.08.2012 • vitalis
Кричуща і дуже влучна назва, заманливо підібрана обкладинка, а заявлена тематика — безмежна неорана нива, з якої можна нажати безліч карколомних історій, бо справжня державна служба зсередини це... дещо в стилі сюрреалізму. Авторка заманює гарним володінням словом та вмінням тримати увагу читача. Спочатку це дає свої плоди — захоплюєшся, проникаєшся, пізніше читаєш в очікуванні розкриття заявленої тематики, але до останньої сторінки так і не знаходиш очікуваного. Зі всього розмаїття держслужбових карколомних історійок та історій книга показує лиш кілька епізодів, які можна перерахувати на пальцях. Після прочитання останнього абзацу виникло почуття обманутості, бо тему не розкрито. А нашвидкоруч склеєний гепі-енд, у найгірших його традиціях, остаточно псує післясмак від прочитання. Задумка цікава, сюжетна лінія вдала, початок захоплюючий, максимальна наближеність до реального життя, але...
Думаю, що ті, хто мало стикався з державною службою, не відчують вищесказаних гіркот. Варто читати і можна навіть сприймати як біографію кожного другого чиновника з тих, що нас оточують.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.