Даніель Дефо » Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо

Роман
Написано: 1719 року
Джерело: Машинопис тексту люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Пригоди
Твір додано: 26.12.2019
Твір змінено: 28.12.2019
Завантажити: doc див. (1,2 МБ) doc.zip (341,6 КБ) epub (270,4 КБ) fb2.zip (475,7 КБ) htm (907,2 КБ) htm.zip (249 КБ) pdf див. (1,2 МБ) rtf див. (3,9 МБ) rtf.zip (484,4 КБ)
Опис: Повна назва твору: Життя й незвичайні та дивовижні пригоди Робінзона Крузо, моряка з Йорка, у його власному викладі

Видавець вважає, що ця оповідь про пригоди людини в широкому світі цілком заслуговує на увагу громадськості й буде прихильно сприйнята після її публікації.
Дива, що випали на долю цієї людини, перевершують усе відоме видавцеві, тому що рідко людське життя буває виповнене стількома подіями.
Виклад у книжці чемний, поважний, з урахуванням реліґійного значення подій для ужитку тямущого чоловіка, котрий настановлятиме інших людей на цьому прикладі, потверджуючи та шануючи мудрість Провидіння в усьому розмаї обставин і їх прояву.
Видавець вважає, що вся ця історія ¬– виклад фактів без жодної вигадки. Він переконаний – попри всю суперечливість таких речей, – що деякі покращення задля розваги й науки читача служать тій самій добрій меті, а тому він певний, не вдаючись до нових виразів пошани світові, що робить усім добру прислугу цією публікацією.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.