Людмила Дацків » Діяльність Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України в контексті розвитку вітчизняної біотехнологічної науки
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Діяльність Інституту ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України в контексті розвитку вітчизняної біотехнологічної науки

Стаття
Розділ: Наукова
Твір додано: 08.07.2020
Твір змінено: 08.07.2020
Завантажити: pdf див. (380.7 КБ)
Опис: Україна–Європа–Світ. Міжнародний збірник наукових праць. Серія: Історія, міжнародні відносини. – Вип. 14. – Тернопіль: Видавництво ТНПУ ім. В.Гнатюка, 2014.


У статті в історичному аспекті проаналізовано розвиток біотехнології рослин в Інституті ботаніки ім. М.Г.Холодного НАН України – провідній в Україні й широко відомій у світі науково-дослідній установі, що здійснює широке коло досліджень у галузі класичної та сучасної експериментальної ботаніки. Висвітлено особливості становлення і розвитку в ньому біотехнологічних досліджень від створення лабораторії цитофізіології і конструювання рослинної клітини до відділу цитофізіології та клітинної інженерії, до Відділення клітинної біології та інженерії Інституту ботаніки ім. М.Г.Холодного і до організації на його основі Інституту клітинної біології та генетичної інженерії НАН України. Подано інформацію про найвідоміших науковців, їхні досягнення в галузі біотехнології рослин у різні історичні періоди та їх внесок у світову біотехнологічну науку. Охарактеризовано наукову та науково-організаційну діяльність установи.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.