Люко Дашвар » Село не люди
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Село не люди

Роман
Написано: 2007 року
Розділ: Любовна
Твір додано: 15.09.2009
Твір змінено: 15.04.2024
Завантажити: djvu (2.4 МБ) fb2.zip (384 КБ)
Опис: У селі все про всіх знають. Нічого не приховаєш. Тим більше – палку пристрасть дівчини-школярки Катерини до одруженого чоловіка Романа, батька її однокласника Олександра. Але невдовзі хлопець гине. У його трагічній смерті звинувачують Катю. Дівчина страждає. Та біда одна не ходить... Куди подітися засудженій громадою, наляканій та самотній Каті? Чим завершаться поневіряння нової Лоліти? Чи знайде вона своє щастя? Чи вистоїть під жорстокими ударами долі? Всевишній знає правду і не покине невинну душу на поталу юрбі.
 
Відгуки читачів:
 
14.08.2014 • didzsela
В книзі показаний весь трагізм знищення села. Адже й сьогодні селян попрікають: - а що ви хочете? ви ж дотаційні! Іншими, простими словами виходить, що хлібороб є нахлібником у держави.
З болем у серці сказав батько дівчинки Катрусі:
— От йо… з культурою вашою!.. На дерево при дорозі вказав.
— Бачите? Гарно цвіте! Листя — і зелене, і червоне. Гілки різні — і прямі, і криві, і малі, і грубі. Оце ви і є. Культура ваша. А якою їй бути — тільки коріння знає. Оте саме, що у землі, у багнюці, без повітря, без кольорів. У чорному поті. Знай трудиться, аби гілки з листям на світ витріщалися!
10.08.2014 • tatna
глибока, приголомшливо органічно висвітлено всю хамелеонність людини. відчувається велика любов до дітей.
12.10.2010 • Ruda
Не дарма Люко Дашвар вважають найпопулярнішою авторкою останніх років. Її мова, переплетений сюжет, трагізм доль і розкриття найганебніших рис людини примушують плакати, співчувати і сміятись кожного, хто візьме цю книгу до рук. Вважаю, саме з цієї книги треба знайомитись з сучасною укр. літ-рою, якщо хтось це ще не зробив.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.