Деніел Кіз » Таємнича історія Біллі Міллігана
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Таємнича історія Біллі Міллігана

Роман
Написано: 1981 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 22.04.2019
Твір змінено: 11.04.2022
Завантажити: fb2.zip (680.5 КБ)
Опис: Дивна історія трапилася в типовому американському містечку. Молодий чоловік на ім’я Біллі Мілліган звинувачується у злочинах, яких не коїв чи просто не пам’ятає цього. З’ясувалося, що у свідомості Біллі мешкає двадцять чотири особистості, які по черзі контролюють його розум. Та чи стане цей факт виправдальним для трьох зґвалтувань, на які відважилась одна з особистостей хлопця?
 
Відгуки читачів:
 
13.08.2021 • Волод
"Якби Мілліган отримував належне лікування, він би вже давно одужав і міг працювати, сплачуючи податки. Вона порекомендувала суду дозволити доктору Стеллі Керолін продов"
Дивні книги (прочитав цю і її наступну).
Податки...

От чомусь нема відчуття, що події в капіталістичній країні. Суцільний же ж "совок"... Особливо моторошно було, коли прибуткову "працетерапію" поламали.

Якщо колись пануватимуть анкапи -- то вони ці книги зовсім не розумітимуть.
Все ж просто. Є довбень, який не зміг зберегти роботу і задля кількох сотень доларів пішов грабувати. Його спіймали. Причому легко. А далі він просто має оплатити всі збитки (і прямі, й роботу поліції, і зґвалтування теж). І все...
І не було би цієї всієї безглуздої і дорогої (для платників податків) тяганини, якби він потрапив у руки страхових компаній, що просто вимагали би оплату.
Навіть тисячу років тому це вже розуміли в Київській Русі. Де за злочин треба було платити купою срібла. І то справді схоже було на „закон один для всіх”.
А нині -- таке враження, що у людства якийсь маразм. Старечий...
От невже постраждалим і справді треба, аби винуватця "посадили" і катували, або використовували (наглядачі) майже як раба, або, щоб він тупо відкупився ще на початку від поліцій-суддів -- аніж отримати вичерпну грошову компенсацію для себе, за збитки?
26.11.2019 • vitalis
Неймовірно захоплива книжка, майже половина всіх героїв якої - це різні альтер-его самого Біллі. Автор викладає сюжетну лінію таким чином, що важко відірватися від читання. Тут психологічний трилер майстерно змішаний з кримінальним детективом і самокопанням головного героя в самому собі. Захопливо описано процедури американської судової і правоохоронної системи, а також роботу медзакладів для психічно хворих.
Все це доповнює дуже і дуже, просто надзвичайно майстерний український переклад Олени Стусенко, в перекладі якої герої дуже природньо говорять і живим українським сленгом, і використовують елементи українських говірок, і мають природній «югославський» акцент. Крім того, дуже доречно та фахово перекладено процесуальну мову там, де справа стосується юридичних питань.
Без жодних вагань рекомендую до прочитання.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.