Деніел Кіз » Таємнича історія Біллі Міллігана
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Таємнича історія Біллі Міллігана

Роман
Написано: 1981 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 22.04.2019
Твір змінено: 22.04.2019
Завантажити: fb2.zip (680.5 КБ)
Опис: Дивна історія трапилася в типовому американському містечку. Молодий чоловік на ім’я Біллі Мілліган звинувачується у злочинах, яких не коїв чи просто не пам’ятає цього. З’ясувалося, що у свідомості Біллі мешкає двадцять чотири особистості, які по черзі контролюють його розум. Та чи стане цей факт виправдальним для трьох зґвалтувань, на які відважилась одна з особистостей хлопця?
 
Відгуки читачів:
 
26.11.2019 • vitalis
Неймовірно захоплива книжка, майже половина всіх героїв якої - це різні альтер-его самого Біллі. Автор викладає сюжетну лінію таким чином, що важко відірватися від читання. Тут психологічний трилер майстерно змішаний з кримінальним детективом і самокопанням головного героя в самому собі. Захопливо описано процедури американської судової і правоохоронної системи, а також роботу медзакладів для психічно хворих.
Все це доповнює дуже і дуже, просто надзвичайно майстерний український переклад Олени Стусенко, в перекладі якої герої дуже природньо говорять і живим українським сленгом, і використовують елементи українських говірок, і мають природній «югославський» акцент. Крім того, дуже доречно та фахово перекладено процесуальну мову там, де справа стосується юридичних питань.
Без жодних вагань рекомендую до прочитання.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.