Деніел Кіз » П'ята Саллі
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

П'ята Саллі

Роман
Написано: 1980 року
Розділ: Химерна
Твір додано: 22.04.2019
Твір змінено: 11.04.2022
Завантажити: epub (431 КБ) fb2.zip (400 КБ)
Опис: Інтелектуальний бестселер, який читає весь світ! Саллі Портер знайшли голою та непритомною на березі океану. Виявляється, дівчина намагалася покінчити з собою, а троє молодиків, які наздогнали її та витягли з води, хотіли її зґвалтувати… Саллі опинилася в лікарні, але вона нічого не пам’ятає і переконана: самогубство намагалася вчинити не вона, а хтось інший, хто навчився керувати її свідомістю… Лікар Роджер Еш береться допомогти дівчині. Він виявляє, що у голові у Саллі живуть ще четверо жінок та п’ятий «хтось»…
 
Відгуки читачів:
 
16.03.2024 • theLevIr
Серйозно? А дату видання книги ви бачили? Кіз зміг написати Мілліґана тільки завдяки цій книзі!
13.08.2021 • Волод
Цікаво. І схоже на мультик „думками навиворіт” („inside out”)
Чітко видно Веселинку, Печальку, Розумницю, і Лють. От лише замість Огиди -- чомусь Сексі. Дивнувата заміна. Хоч і неминуча -- мультик же ж був про малу дитину. А тут аж двічі вже не дитина.
02.01.2020 • vitalis
Незважаючи на гучну анотацію, ця художня книга програє обидвом напівдокументальним книгам про Біллі Міллігана як за захопливістю сюжетної лінії, так і за стилем авторської оповіді. Чим книга вирізняється то це великою кількістю псевдоінтелектуальних відсилок до інших творів, героїв, сюжетів, а також до відомих осіб американської масової культури попередніх років (останнє, зрештою, досить типово для американців).
Якщо підсумовувати чи варто читати «П'яту Саллі», то, на мою думку, читати її варто лише якщо ви ще не читали жодної книги про Міллігана, бо інакше - нуднувато.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.