Деніел Кіз » Доторк
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Доторк

Роман
Написано: 1968 року
Розділ: Художня
Твір додано: 29.08.2020
Твір змінено: 08.09.2021
Завантажити: epub (699.3 КБ) fb2.zip (251.8 КБ) pdf див. (1.7 МБ)
Опис: Вони не хотіли завдати комусь шкоди. Вони не злочинці і не вбивці. Вони просто хороші люди, з якими трапилося багато поганого. Однак ніхто не вірить. Тепер подружжя Старків стало вигнанцями. Коли вони заходять до крамниці чи перукарні, їх відмовляються обслуговувати. Здається, ще трохи — і на них оголосять полювання. За що? Карен і Барні зазнали радіоактивного зараження. Кожен, хто проходить повз, боїться навіть випадково доторкнутися до них. А Карен завжди мріяла стати матір’ю… Одного дня їх шокує несподівана звістка. Вона вагітна. Дитина може народитися не такою, як усі. Чи станеться диво?..
 
Відгуки читачів:
 
13.08.2021 • Волод
Тут здивувало, що після витоку одразу не перевірили всюди дозиметрами, а довели до поширення, аби потім всюди бігати й перевіряти (й витрачати шалені гроші).
Якось аж зовсім не по капіталістичному...
12.01.2021 • vitalis
Дуже простий за стилем написання та, водночас, дуже емоційно насичений роман. Сюжетна лінія часто проглядається досить далеко, але автор майстерно тримає увагу читача й не припиняє дивувати сюжетними поворотами. Якщо коротко описувати роман, то це - майстерна психологічна драма, яка утримує увагу читача попри часом досить химерні сюжетні закрути. Післясмак від прочитання залишається у свідомості ще довгий час.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.