Ден Браун » Янголи і демони
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Янголи і демони

Роман
Написано: 2000 року
Розділ: Художня
Твір додано: 16.08.2012
Твір змінено: 16.08.2012
Завантажити: djvu (4.7 МБ) fb2.zip (859.3 КБ)
Опис: Всесвітньо відомого фахівця з релігійної символіки Роберта Ленґдона терміново викликають до Швейцарії, щоб дослідити загадковий знак, випалений на грудях по-звірячому вбитого фізика. Він робить приголомшливе відкриття: це справа рук давнього ворога Церкви — таємної організації ілюмінатів. Крім того, у Ватикані закладено надпотужну бомбу, яку має знайти саме Ленґдон разом із чарівною жінкою-науковцем Вітторією Ветрою. На них чекає шалена пригода: йдучи по сліду безжального вбивці, збирати трупи, видератися на собори, спускатися в підземелля, щоб знайти нарешті лігво ілюмінатів і врятувати Святий престол.
 
Відгуки читачів:
 
30.01.2018 • Dyka_Trava
"Анголи і демони" підійде любителям детективів, містики, історичного бекграунду, філософії. З одного боку, це легке чтиво для вбиття часу в маршрутці чи розслаблення мозку після роботи, але з іншого - багато моментів змушують задуматись і покопирсатись в собі. Однозначним плюсом є гострий сюжет, який кількаразово змінюється і змушує волосся стати дибки. Коли герої пересуваються від локації до локації, ти гуглиш місце і слідкуєш за кожним їхнім кроком, за кожним будинком чи статуєю, що згадується. І як ж можна засумніватись в реальності подій, які відбуваються в місцях, правдивість ких підтверджує світова мережа? До того ж, після прочитання ще почитаєте набагато більше про церкву, Ватикан, історичні місця Рима.
НЕсповівано глибоко розкрита тема віри і релігії, ще й наука до них приєдналась. Тут і релігійні фанатики, і ревні католики, і атеїсти, також люди віруючі, але які вважають ритуали та традиції минулою ерою. І всі вони чудово працюють разом, кожен має свої погляди, і ніхто відкрито не дискримінується. Так, саме конфлікт науки і церкви є центром сюжету, але це радше історія, ніж реалії.
Кожен герой - неповторний. Візьміть тільки Вітторію Ветра. Мозг науковця, тіло Венери, харизма Ніколь Кідман, внутрішня сила чоловіка, світогляд Будди, ще й, як виявляється на останніх словах твору, гуру сексу. Закохаєтесь точно.
Щоб зрозуміти, треба прочитати, а от читається на одному подиху.

 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.