Джаред Даймонд » Зброя, мікроби і сталь: Витоки нерівностей між народами (вид. 2018)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Зброя, мікроби і сталь: Витоки нерівностей між народами (вид. 2018)

Праця
Написано: 2005 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 09.08.2019
Твір змінено: 15.02.2022
Завантажити: djvu (53.3 МБ) doc див. (5.9 МБ) doc.zip (3.6 МБ) epub (4 МБ) fb2.zip (3.5 МБ) pdf див. (61.5 МБ)
Опис: Смілива наукова розвідка американського еволюційного біолога Джареда Даймонда «Зброя, мікроби і сталь» — це світовий науковий бестселер, який розійшовся багатомільйонними накладами і продовжує долати нові рубежі. Автор розкриває первинні історичні причини нерівностей сучасного світу, які, на його думку, криються в глибинах доісторичного минулого людства. На основі масштабних міжконтинентальних порівнянь і залучення широкого спектра новітніх досягнень історії, біології, лінгвістики, археології, епідеміології, біогеографії, палеонтології та екології Джаред Даймонд намагається пояснити «найзагальнішу схему історії», давши відповідь на головне питання книги: чому вогнепальна зброя, найзгубніші мікроби та сталь з’явилися у суспільствах одних частин світу, даючи їм переваги у завоюванні народів інших частин світу.

Даймонд Дж. Зброя, мікроби і сталь: Витоки нерівностей між народами / Пер. з англ. Т. Цимбала. — К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2018. — 512 с.: 32 окр. арк. іл.
ISBN 978-617-7535-97-2
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
17.03.2021 • vitalis
Проривна теорія розвитку цивілізацій, яка переконливо логічно обґрунтована і виписана. Мабуть, завдяки великому обсягу та науковому підходу, це більше детально виписана наукова теорія, ніж «для загального розвитку» науково-популярне видання. Матеріал надзвичайно цікавий і, переважно, написаний легко. Проте, виклад теорії досить розтягнений, тобто це книга на досить тривалий час. А в папері вона ще й має великий формат та обсяг, тобто досить відчутні габарити і вагу.
Тим, хто цікавиться науковими теоріями розвитку і занепаду цивілізацій працю безумовно раджу.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.