Олег Чорногуз » «Аристократ» із Вапнярки
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

«Аристократ» із Вапнярки

Роман
Написано: 1977 року
Розділ: Гумор
Твір додано: 02.10.2009
Твір змінено: 24.04.2024
Завантажити: doc.zip (3.5 МБ) fb2.zip (4.4 МБ)
Опис: У сатиричному романі українського радянського письменника висміюються мнимі життєві цінності сучасного міщанина. Пошуки «легкого й красивого життя» приводять героя цього твору Євграфа Сідалковського в коло пристосуванців, що паразитують на натхненній праці наших людей. В гумористично-сатиричний калейдоскоп потрапили й обивателі, і бюрократи, й інші носії чужої для нас моралі.
 
Відгуки читачів:
 
23.04.2024 • van_Shtroff
Якраз навчався у ВУЗі, коли вийшла ця книга! Купив, прочитав і очманів! Після мене читали всі однокашники! Регіт стояв в кімнатах гуртожитку... "Претендентів..." знайшов випадково. При совку книгу на рідній мові, та ще й цікаву - важко було знайти!
31.01.2010 • klots
Дякую. Спочатку прочитав "Претенденти на папаху", аж потім "Аристократа...". Обидві книги рекомедуються для читання. Чудові персонажі, добра мова.
08.01.2010 • Володимир
Спасибі Вам за непередавану радість прочитати чудовий твір на рідній мові на чужині!
03.01.2010 • merlingirl
Дійсно, цю книгу знайшла тільки тут, просто неймовірно, ще й з ілюстраціями!!!!!
Читала багато творів, дуже сподобались, певне цей теж буде суперовий=)
30.11.2009 • Borovyk_V
Яка ляля!!!! Шукав твори Олега Чорногуза але лише тут знайшов. Незабутні спомини про кінець 80-х!!! Читати обов’язково!!!!
24.11.2009 • Steb
Прекрасный украинский язык, у меня ассоциации с языком Остапа Вишни. Книга оставляющая после прочтения только положительные эмоции. Это не только весело, но и позволяет вспомнить Киев 60х-70х. Киев немного богемный и очень уютный. Одна из первых книг, которые научили меня получать УДОВОЛЬСТВИЕ от чтения книг на украинском языке.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.