Карел Чапек » З життя садівників (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

З життя садівників (збірка)

Оповідання
Написано: 1929 року
Джерело: Машинопис тексту люб'язно надано його Перекладачем.
Розділ: Художня
Твір додано: 16.02.2021
Твір змінено: 27.09.2021
Завантажити: pdf див. (2.4 МБ)
Опис: Нариси та оповідання, написані у 1925-29 роках геніальним чеським пись-менником Карелом Чапеком, з любов’ю та гумором оспівують палкі при-страсті садівництва, його одвічні й водночас скороминущі радощі й печалі.
Чехословаччина утворилась після розпаду Австро-Угорської імперії 1918-го року, але й після того молода чеська нація зазнавала ревнивого впливу сусі-дніх німецькомовних держав. Як знавець чеської розмовної, простонародної, та ряду іноземних мов, Чапек своїми добрими веселими оповідками створю-вав нову чеську літературну традицію, бадьоро й завзято працював на ниві національної культури.
Пропонуючи чудові чапекові твори, упорядник мусить лише перепроси-тися перед справжніми садівниками за плутанину в фаховій термінології, яка могла статися не від зневаги до їх поважної справи, а внаслідок не-вігластва у ній перекладачів.
Здається, ці гуморески мають припасти до душі нашому читачеві, адже чеський і український народи здавна були близькі. Сподіватимемось, що ця скромна збірочка сприятиме кращому розумінню чеської культури, водночас схожої і не схожої на нашу власну.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.