Станіслав Бишок » Иллюзия свободы. Куда ведут Украину новые бандеровцы (рос.)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Иллюзия свободы. Куда ведут Украину новые бандеровцы (рос.)

Праця
Написано: 2013 року
Розділ: Публіцистика
Додав: Scaramuccia
Твір додано: 25.06.2019
Твір змінено: 25.06.2019
Завантажити: pdf див. (1.9 МБ)
Опис: Увага!!! Ця книга може містити тенденційний виклад інформації, який перегукується з московською антиукраїнською пропагандою!


Українська націоналістична партія "Свобода" стала головною сенсацією на виборах до Верховної Ради в 2012 році. Експерти прогнозували партії "підпороговий" результат, але "Свобода" не просто подолала цей бар'єр, але подолала досить значно, отримавши 10,44% голосів виборців. В українському парламенті вперше з'явилася фракція націоналістів.
Книга "Ілюзія свободи" вперше докладно розповідає читачеві про той шлях, який пройшла партія з початку 90-х років, про її зовнішніх і внутрішніх ідеологічних і кадрових трансформаціях за майже двадцятирічну історію. Про те, чого варто чекати від нової, тепер уже парламентської партії "Свобода": заспокоєння і респектабельності або подальшої радикалізації?
Поява в парламенті першої фракції націоналістів викликало в українському суспільстві одночасно інтерес і тривогу. Інтерес до тих способів, використовуючи які локальна радикальне угрупування з Галичини, яких на початку 90-х років ХХ століття було багато і в регіоні, і в країні, стала монополістом націоналістичної ідеології. І тривогу за подальший розвиток України в тому випадку, якщо значна частина суспільства сприйме той варіант націоналізму, який проповідують ідеологи "Свободи".
Мета книги "Ілюзія свободи" - познайомити читачів з фактичним матеріалом про ідеологію, історії і сьогоднішньої діяльності партії. Шановним читачам пропонується самим зробити висновок про те, куди ведуть Україну спадкоємці Степана Бандери.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.