В'ячеслав Бусел » Великий тлумачний словник сучасної української мови
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Великий тлумачний словник сучасної української мови

Словник
Написано: 2005 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 31.07.2011
Твір змінено: 31.07.2011
Завантажити: djvu (54.1 МБ)
Опис: Великий тлумачний словник сучасної української мови є універсальним довідником із сучасної української мови. В ньому об’єднано академічну повноту мовної лексики з лаконічною формою однотомного видання.
Словник містить близько 250 тис. слів і словосполучень, у тому числі й ті, що увійшли в українську літературну мову протягом останнього десятиліття. Окрім загальновживаних слів, у словнику наводяться основні терміни сучасної науки і техніки, а також слова, що визначають явища і реалії виробничого, культурного і побутового життя. Новим для тлумачних словників є введення в деякі статті енциклопедичних довідок.
Словник є популярним, загальнодоступним виданням, розрахованим на широкий загал: учнів старших класів середніх шкіл, гімназій, ліцеїв, студентів, аспірантів, викладачів української мови та всіх, хто вивчає українську мову і послуговується нею у повсякденному житті.

Великий тлумачний словник сучасної української мови (з дод. і допов.) / Уклад. і голов. ред. В.Т. Бусел. — К.; Ірпінь: ВТФ «Перун», 2005. — 1728 с.
ISBN 966-569-013-2
 
Відгуки читачів:
 
19.11.2016 • olexa sych
Цитую: "В. Яременко не дав відповіді академічним лексикографам-фахівцям по суті звинувачень, цинічно заявивши, що працю авторів СУМа їхньою інтелектуальною власністю він не вважає, а свою статтю-відповідь у «Літературній Україні» назвав «Домагаюся права ... на плагіат»". Джерело: http://r2u.org.ua/node/270
05.11.2012 • dva_vuxa
Першоджерелом більшості тлумачень у цьому словнику є «Словник української мови: в 11 томах».
В наукових колах цю «працю» називають не інакше як плагіат. Кажуть, що Василь Яременко — укладач подібного словника на основі СУМ-11 — навіть опублікував статтю «Маю право на плагіат». Щоправда саму статтю я досі не знайшов. — Поділіться, будь ласка, якщо знайдете.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.