Тарас Бульба-Боровець » Армія без держави (вид. 1981)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Армія без держави (вид. 1981)

Спогади
Написано: 1974 року
Джерело: zustrich.quebec-ukraine.com
Розділ: Історична
Твір додано: 30.10.2009
Твір змінено: 22.08.2019
Завантажити: djvu (2.9 МБ) fb2.zip (561.3 КБ) pdf див. (16.3 МБ)
Опис: Спогади отамана Поліської Січі, засновника і першого провідника Української Повстанської Армії (від липня 1943 р. — Українська Народна Революційна Армія), що постала 22 червня 1941 року, започаткувавши новий етап визвольних змагань під освяченими українською кров'ю прапорами, виповнюють прогалину в наших знаннях про події з часів Другої світової війни. Автентична УПА на чолі з отаманом Тарасом Бульбою-Боровцем вела збройну боротьбу як з гітлерівськими, так і зі сталінськими «визволителями», не підпорядковуючись жодній політичній партії і визнаючи тільки єдино законну владу — Уряд Української Народної Республіки в екзилі.
 
Відгуки читачів:
 
01.11.2010 • Ведмедик
Незвичайна книга. Розповідь про самовіддану боротьбу українських патріотів. Яскраво висвітлена політика того часу. А найбільше вразило- жертовність мого народу і тяжкий шлях до свободи. На вівтар вільної України були пролиті не ріки, а моря крові цвіту нації. Героям слава!
29.01.2010 • Myr
Дуже сподобалися спогади! В книзі мене особливо зацікавило, як людина, часу революцій - світових війн, сприймала світ і себе в ньому. Робила вибір. Існування різних політичних течій та як робилася їх популяризація.
Взагалі, вважаю, із книги можна багато взяти в плані - виживання у світі. Перенести у сьогодення. А також самовиховання особистості.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.