Олександр Бугай » Замах на селену (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Замах на селену (збірка)

Оповідання
Розділ: Химерна
Твір додано: 16.01.2015
Твір змінено: 16.01.2015
Завантажити: fb2.zip (190.9 КБ)
Опис: У збірці фантастичних сповідань «Замах на Селену» автор торкається. вічної теми: хто є ми — люди? Звідки ми і що нас чекає в майбутньому? Для цього використовує наукові гіпотези, які останніми роками заполонили періодичну пресу.
Кожна нова гіпотеза сама собою хоч і цікава, але не може залишити глибокий слід у пам’яті читача, якщо її не вдягнуто у цікаву літературну форму.</p>
Автор намагається вирішувати проблеми у фантастичних зіткненнях героїв твору. Для цього придумує несподівані ситуації, цікаві повороти, оригінальні розв’язки. Але це лише фон. Основне завдання, яке ставить перед собою автор, — це, використовуючи багатющу наукову інформацію, підносити її читачеві в дохідливому, зрозумілому вигляді. Таким чином, оповідання стають пізнавальними.
Можна додати, що герої в оповіданнях — це наші прості люди, дія відбувається також не деінде, а на нашій землі з її красотами і негараздами. Автор нерідко піднімає питання моралі і милосердя, намагається вказати на наші упущення, промахи, але основна лінія творів — це краса людська, її досконалість, доброта і душевність, які в кінцевому результаті перемагають будь-яке зло.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.