Брене Браун » Дари недосконалості: Як полюбити себе таким, який ти є
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Дари недосконалості: Як полюбити себе таким, який ти є

Праця
Написано: 2010 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 14.02.2021
Твір змінено: 14.02.2021
Завантажити: fb2.zip (294.4 КБ)
Опис: Брене Браун – американська письменниця та психолог, професор Г’юстонського університету, вивчає проблеми сорому та вразливості.

Ця книжка – результат приголомшливого дослідження: як люди сприймають свою недосконалість. Аналізуючи тисячі історій чоловіків та жінок у віці від 18 до 87, Брене Браун дійшла вражаючого висновку: щасливими людей робить не досягнення власного ідеалу, а визнання своєї недосконалості! Уміння відвертої і дотепної оповідачки та незмінного лідера інтернет-переглядів на конференції TED об’єднати науку з цікавою історією зробило «Дари недосконалості» бестселером №1 за версією The New York Times та забезпечило продаж 1,5 мільйона примірників!

Що заважає людям почуватися щасливими? Ми самі себе змусили повірити, що щастя існує лише для досконалих людей, а ми недостатньо стрункі, розумні, привабливі, успішні або ж заможні, щоб його заслужити. Ми відчуваємо сором і тривожність, коли не можемо довести іншим власну неперевершеність, зрікаємося своїх принципів та нехтуємо талантами, аби відповідати чиїмось очікуванням. Проте стали щасливим легко – треба щиросердно прийняти свої недоліки і вразливість. Сміливість, співчуття та душевна близькість – дари недосконалості, що допоможуть відчути себе самодостатнім та щасливим і скерують на 10 головних дороговказів до щиросердного життя.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.