Данило Богачевський » На возі і під возом
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

На возі і під возом

Спогади
Джерело: hurtom.com
Розділ: Історична
Додав: vovaniko
Твір додано: 17.01.2013
Твір змінено: 09.02.2013
Завантажити: djvu (1.8 МБ) pdf див. (5.8 МБ)
Опис: «На возі і під возом» спомини галицького вояка і правника. Навчання у початковій школі, далі вступ до Академічної гімназії у Львові і декілька років проведених в університеті. Потім незабутні роки у лавах УГА, а пізніше в УПА. Та ще досить багато чого цікавого можна прочитати у спогадах Данила Богачевського.
 
Відгуки читачів:
 
11.02.2013 • patriot.ua
І ще, кому цікаво, гілки родинного дерева Д.Богачевського переплітаються з родинним деревом О.Тягнибока.
11.02.2013 • patriot.ua
Дякую vovaniko за працю.Дійсно книга цікава спогадами автора,а сам автор приходився братом митрополита Філадельфійської Української греко-католицької церкви К.Богачевського та батьком американського вченого-конструктора І.Богачевського завдяки формулі якого було розраховано політ на Місяць, а також повернення на Землю космічного корабля США та ін.
09.02.2013 • vovaniko
Це я сканував дану книгу і читав її тільки вибірково, сам не знаю чому написав про службу у СС! Приємно коли люди знають історію своїх сіл і невеликих містечок, з таких от маленьких деталей і твориться велика історія.
09.02.2013 • patriot.ua
Цікаві спогади від Д.Богачевського чий батько о.Сильвестр Богачевський похований в моєму селі. Про те, в описі допущена груба помилка Д.Богачевський ніколи неслужив у лавах Січових Стрільців, а служив в УГА.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.