Валерій Бобрович » Щоденник сотника Устима
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Щоденник сотника Устима

Спогади
Написано: 2009 року
Джерело: hurtom.com (pdf)
Розділ: Історична
Твір додано: 16.05.2011
Твір змінено: 24.08.2012
Завантажити: djvu (6.7 МБ) doc див. (730.5 КБ) doc.zip (200.4 КБ) fb2.zip (271.5 КБ) pdf див. (22.6 МБ)
Опис: Валерій Бобрович, відомий також як сотник УНА-УНСО Устим, який на чолі загону українських добровольців воював у дев'яностих роках минулого сторічча за териториальну цілісність Грузії.
Книга про сучасну війну, блискучі операції, жорстокість і смерть, справжню чоловічу дружбу, тяжкі поранення і про «теплий прийом» українських спецслужб вдома, на рідній землі.
Це не кабінетні мемуари, а справжня хроніка війни. Книжка для тих, хто розуміє, що війна за власну свободу ніколи не закінчується.

Кількість сторінок: 248 (скан 119)

Бобрович Валерій. Як козаки Кавказ воювали. Щоденник сотника Устима: біографія / В. Бобрович. — К.: Гамазин, 224 с.: іл. — (Серія «Як козаки...»).
ISBN 978-966-1515-53-5
 
Відгуки читачів:
 
27.08.2012 • vitalis
Дуже цікава книга, пізнавальна. Бійці УНСО — чи не єдині українці, які брали участь у справжніх збройних конфліктах кінця XX століття. Власне, сама книга про дві військових виправи загонів УНСО під керівництвом Устима до Грузії, а також частково спогади з часів служби того-таки Устима у Збройних Силах. За стилем написання та компоновки мені дуже нагадала книгу Дмитра Корчинського та інших «Війна у натовпі», щоправда остання містить спогади про більшу кількість військових конфліктів, у яких брали участь унсовці.
«Щоденник...» написаний по-військовому стисло, з специфічним гумором. Зважаючи на те, що спогади у книзі — це практично ексклюзивна інформація про те, «як козаки кавказ воювали», а також легку для сприйняття авторську мову, книгу я поглинув фактично за один день.
Книга безсумнівно рекомендована, як тим, хто цікавиться військовою справою, так і тим, хто цікавиться великою політикою.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.