Володимир Білінський » Україна-Русь. Книга 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Україна-Русь. Книга 1

Праця
Написано: 2013 року
Розділ: Історична
Твір додано: 01.11.2013
Твір змінено: 01.11.2013
Завантажити: djvu (12.2 МБ) doc див. (1.5 МБ) doc.zip (384.4 КБ) fb2.zip (1.8 МБ) pdf див. (7.1 МБ)
Опис: Автор на основі історичних документів, літописів, спогадів мандрівників, досліджень сучасних археологів, істориків доводить неперервність розвитку українського етносу, починаючи від VI тисячоліття до нашої ери, Трипільської культури, а потім Зарубинецької, Черняхівської, Київської і т. д.
Книга адресується широкому колу читачів: науковцям, викладачам вишів, шкільним учителям, студентам, учням старших класів і всім, хто бажає знати правду про минуле.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
30.05.2014 • bogdan4953
Хмельниччина гордиться своїм талановитим земляком та прекрасною людиною - Володимиром Броніславовичем Білінським, який сміливо розвінчує брехню московських істориків та посіпак з України про історію нашого українського народу. З великою цікавістю ми зустрічаємо кожну його книгу, яка давно стала бестселером та бажаним поповненням бібліотечки з історії для українського патріота. Ось і нова книжка Володимира Броніславовича Україна-Русь порадувала українського читача своїм глибоким змістом у складний для України час. Час, коли здичавілий московський окупант знову топче нашу рідну землю, вбиває наших братів та сестер, кінцевою метою якого є чергова спроба підкорити українську націю. Амбіціям "татаро-монголина" не має меж. Українці у черговий раз переконались, що під личиною так званого брата-слов'янина затаївся небезпечний ворог, який до нині сповідує яссу Чингіз-хана, лейтмотивом якої є споконвічна мрія про завоювання усього світу. Московити так і не зробили за всю свою історію повчального висновку, який самі люблять часто повторювати: - "Кто придет к нам с мечом - от меча и погибнет!" Спасибі, Шановний Земляче! Ваші книги стали потужною зброєю у боротьбі з підступним ворогом. Щасти Вам! Василь Бевза.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.