Володимир Білінський » Москва ординська. Книга 1
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Москва ординська. Книга 1

Праця
Написано: 2011 року
Розділ: Історична
Додав: vovaniko
Твір додано: 30.01.2013
Твір змінено: 30.09.2013
Завантажити: fb2.zip (292.1 КБ) pdf див. (7 МБ)
Опис: За свідченням відомого історика М. М. Карамзіна, російська історична наука, як і багато інших, перевантажена міфами, так званими «доважками брехні». Прибравши з описового каркаса російської історії очевидні вигадки, автор подає її такою, якою вона була насправді.
Написане на основі російських документальних матеріалів, історичне дослідження адресується широкому колу читачів: науковцям, викладачам ВНЗ, шкільним учителям, студентам, учням старших класів і всім, хто бажає знати правду про минуле.
У перших частинах книги «Москва Ординська (XIII—XVI століття)» цитати подані українською мовою, бо так вони вже були цитовані раніше. У наступних частинах книги цитати наведені мовою оригіналу.
 
Відгуки читачів:
 
12.08.2013 • Levinuk
Прочитав чотирі томи праці Білінського. Хочу сказати "Америку він не відкрив", але слід віддати належне працелюбноті автора, прагненя пошуку істини, сміливість виступити проти загальновизнаних канонів. Хоч у нас час частина московинів та їх істориків визнають, що вони, як сказав Карамзін "Обязаны своим величием монгольским ханам". Але автор, опрацювавши десятки історичних документів, виступив проти офіційної москвської фальши. "Минуле визначає майбутнє" і ми його повинні знати і шукати інформацію, не довіряючи нашим недругам.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.