Владімір Бєляєв » Формула яда (рос.) (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Формула яда (рос.) (збірка)

Есей
Написано: 1976 року
Розділ: Публіцистика
Додав: Scaramuccia
Твір додано: 11.06.2019
Твір змінено: 11.06.2019
Завантажити: djvu (12.7 МБ)
Опис: Увага!!! Ця книга - інструмент комуністичної антиукраїнської пропаганди!


До книги відомого радянського письменника Володимира Бєляєва «Формула отрути» входять памфлети і повість про боротьбу народу Західної України проти фашизму і націоналізму.
На сторінках книги розповідається про трагічну загибель молодої дівчини Іванни Ставничий в дні окупації Львова, про злочинницькому вбивстві письменника Ярослава Галана, викриваються багато інших брудні злочину греко-католицької церкви і «Організації українських націоналістів» (ОУН). Письменникові вдалося створити достовірні образи запеклих ворогів українського народу - митрополита Шептицького, Євгена Коновальця, Степана Бандери.
Присвячена значною мірою минулого, ця книга глибоко злободенна: за кордоном українські фашисти-націоналісти і зараз продовжують свою чорну справу, замишляють і плетуть нові злодійські інтриги проти України і її народу.
Книга Володимира Бєляєва «Формула отрути» не тільки розповідає про справедливій боротьбі українського народу за свою землю і вітчизну, а й закликає радянських людей бути пильними, свято берегти справу миру і соціалізму.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.