Оскар Ернст Бернгардт » У Світлі Істини
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

У Світлі Істини

Праця
Написано: 1931 року
Джерело: ua.abdrushin.name
Розділ: Релігія
Твір додано: 12.12.2023
Твір змінено: 20.12.2023
Завантажити: doc див. (2.7 МБ) doc.zip (597.2 КБ) epub (885.1 КБ) pdf див. (2.4 МБ)
Опис: Твір «У Світлі Істини» Абдрушин приніс на Землю заради допомоги у духовному сходженні людям, котрі серйозно і щиро шукають Бога, бажають знайти шлях до Нього. Цю книгу Абдрушин передав через себе з джерела Творіння – Святого Ґраля. Тому вона також має назву Послання із Ґраля або Послання Ґраля. Святий Ґраль – це точка переходу випромінювань із Божественної Сфери за її межі, тобто точка переходу енергій із Божественної Сфери до Творіння. Послання з Ґраля, яке передав Абдрушин, містить у собі неперевершене знання про Творіння, про Волю Бога, про Його Закони, що діють у Творінні. Це знання Абдрушин послідовно виклав у своїх творах, які разом утворюють гармонійно поєднані одні з одними частини єдиного Послання з Ґраля.
Книга «У Світлі Істини», прижиттєве Велике видання 1931 року, – це чисте джерело Знання для тих, хто серйозно шукає Істину. Читання книги вимагає уважности та відчування написаного своїм духом, а також ретельної перевірки.
Для правильного розуміння Послання Ґраля читання доповідей повинно відбуватися послідовно. Інакше прогалини унеможливлять розуміння.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.