Фредерік Беґбедер » Windows on the World
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Windows on the World

Роман
Написано: 2003 року
Джерело: toloka.hurtom.com
Розділ: Художня
Твір додано: 12.11.2014
Твір змінено: 12.11.2014
Завантажити: djvu (3.9 МБ)
Опис: Фредерік Беґбеде — найоригінальніший французький письменник, автор бестселерів, що перекладені багатьма мовами. Його новий роман «Windows on the World» українською мовою друкується вперше.
«Windows on the World» присвячений трагічним подіям 11 вересня 2001 року, коли терористи перетворили на руїни Всесвітній торговельний центр у Нью-Йорку. Автор спробував описати те, що взагалі важко передати словами, — жах реальності, яка перевершила найстрашніші голлівудські фантазії.
«Windows on the World» — назва модного і престижного ресторану, що був розташований на 107-му поверсі Північної вежі ВТЦ. Сюди, на верхівку хмарочосу, вранці 11 вересня герой роману Картью Йорстон прийшов з двома своїми маленькими синами, щоб разом поснідати і подивитися на місто з височини пташиного льоту. Було пів на дев’яту. А вже за 16 хвилин, о восьмій сорок шість, «боїнг» врізався у вежу. Фінал відомий, але до нього ще лишається одна година сорок п’ять хвилин. Пекло тривалістю в одну годину сорок п’ять хвилин...
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.