Антоніна Базилюк » Бухгалтерський і податковий облік автотранспорту та перевезень
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Бухгалтерський і податковий облік автотранспорту та перевезень

Посібник
Написано: 2011 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 02.01.2012
Твір змінено: 02.01.2012
Завантажити: pdf див. (2.7 МБ)
Опис: В посібнику розглянуто методичні та практичні аспекти бухгалтерського і податкового обліку в автотранспортному комплексі України. Зокрема, висвітлено комплекс питань обліку по основних ділянках бухгалтерій підприємств, які займаються організацією перевезень, безпосередньо транспортними перевезеннями пасажирів та вантажів. Зазначено специфічні галузеві операції та надаються поради з їх облікового вирішення. Матеріал посібника побудовано на чинної законодавчо-нормативної базі станом на 1 травня 2011 року,ілюстрований багатьма прикладами оформлення первинних документів, розрахунками показників обліку, проведень на рахунках, аналізом ситуацій з практики діяльності підприємства транспортного комплексу.
Враховано зміни у податковому законодавстві, запроваджені Податковим кодексом України.
Після кожного розділу наводяться питання для самоперевірки, ситуаційні завдання та тести.
Посібник призначений для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, які вивчають бухгалтерський облік та суміжним з ним дисципліни. Також посібник може бути корисним для бухгалтерів і економістів підприємств, які мають у своєму розпорядженні та/або використовують автотранспортні засоби.

Базилюк А.В., Малишкін О.І. Бухгалтерський і податковий облік автотранспорту та перевезень. Навч. посіб. – К.: Центр учбової літератури, 2011. – 256 с.
ISBN 978-966-364-898-9
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.