Юрій Бача » Вибрані твори: З архіву, публіцистика, літературознавство (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вибрані твори: З архіву, публіцистика, літературознавство (збірка)

Нарис
Написано: 2010 року
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 10.03.2013
Твір змінено: 10.03.2013
Завантажити: pdf див. (4.2 МБ)
Опис: Юрій Бача – відомий публіцист-україніст, професор Пряшівського університету, письменник, лауреат Міжнародної літературної премії імені Богдана Лепкого. За свою творчість і діяльність, зокрема за перенесення та поширення праці Івана Дзюби «Інтернацоналізм чи русифікація», був засуджений і на повних двадцять літ вилучений із суспільного життя.
Автор монографій «Літературний рух на Закарпатті середини 19 ст.» (Пряшів, 1961) та «З історії української літератури Че хо словач чини» (Пряшів, 1998), збірки оповідань «А матері твоїй завиджу» (Пряшів, 1991), роману «Олекса» (Київ, 1993), доку мен тальної та іншої прози «Листи самому собі» (Пряшів, 1997), збірки поезій «На правах рукопису» (Париж–Львів–Цвікау, 2002), книги вибраних статей про Україну «Добрий день, Україно!» (Пряшів, 2002), «Вибраних творів» прози та поезії (Ужгород, 2006), «Вибраних творів» публіцистики, літера ту рознавства (2008).
Юрій Бача – найбільш відомий в українському світі як публі цист. Його публіцистичні праці до сьогодні актуальні. Тому в дане видання, крім кількох непублікованих прозових творів (з архіву), ввійшли публіцис тичні та літературо знавчі статті, декотрі і словацькою мовою.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.