Юрій Бача » Вибрані твори: Проза, поезії, драматична поема (збірка)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Вибрані твори: Проза, поезії, драматична поема (збірка)

Роман
Написано: 2006 року
Розділ: Художня
Твір додано: 10.03.2013
Твір змінено: 10.03.2013
Завантажити: pdf див. (5.5 МБ)
Опис: Юрій Бача — відомий публіцист-україніст, автор багатьох літературних та наукових праць, письменник, лауреат Міжнародної літературної премії імені Богдана Лепкого, професор Пряшівського університету. У 60-х роках був засуджений за перенесення та поширення праці Івана Дзюби «Інтернаціоналізм чи русифі кація?» і на повних двацять літ вилучений із суспільного життя.
Автор монографії «Літературний рух на Закарпатті середини 19 ст.» (Пряшів, 1961) та «З історії української літератури на Чехословаччині» (Пряшів, 1998), збірки оповідань «А матері твоїй завиджу» (Пряшів, 1991 р.), роману «Олекса» (Київ, 1993), документальної та іншої прози «Листи самому собі» (Пряшів, 1997), збірки поезії «На правах рукопису» (Париж—Львів—Цвікау, 2002 р.) та книги вибраних статей про Україну «Добрий день, Україно» (Пряшів, 2002 р.).
У дане видання ввійшли найкращі прозові та поетичні твори письменника, який дбає про збереження етнічної самобутності русинів-українців Словаччини, зміцнення братніх зв’язків з Україною, утвердження того, що ми єдиний український народ.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.