Айзек Азімов » Фундація
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Фундація

Роман
Розділ: Химерна
Твір додано: 26.06.2018
Твір змінено: 07.06.2023
Завантажити: fb2.zip (239.1 КБ) pdf див. (6.2 МБ)
Опис: Галактична Імперія перебуває на шляху до свого занепаду. Попереду тисячоліття варварства і війн. Уникнути цього страхіття неможливо, але є шанс скоротити період руїни. Психоісторик Гарі Селдон знає, як це зробити. Саме він переконує імператора створити Фундацію – скарбницю надбань людства, з якої розпочнеться народження нової величної імперії. План Селдона спрацьовує, проте жага до влади і грошей стає перепоною в розвитку суспільства. Чи вдасться наступникам ученого скерувати рух історії в потрібному напрямку?
 
Відгуки читачів:
 
24.03.2024 • Yuta
Весь цикл Фундація - неперевершений!!! Читається дуже легко, цікаво. Це дуже крута наукова фантастика!!! Коли усвідомлюєш коли вона створювалася, просто захоплюєшся творами Азімова.
24.09.2023 • Kanavarro
кажуть, що наукова фантастика Азімова дещо застаріла, бо деякі прилади сьогодення уже відтворюють певні фантастині припущення. але чого поки що точно не буде відтворено, так це науки психоісторії. це щось схоже на соціологію, але соціологія поки що не в змозі прогнозувати так звані селдоновські кризи. у той же час психоісторія заворожує свої точними прогнозами. це неперевершена родзинка фантастичного циклу Азімова.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.