Микола Янович Азаров » Управління державним бюджетом України. Частина 2
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Управління державним бюджетом України. Частина 2

Підручник
Написано: 2010 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 12.05.2020
Твір змінено: 26.05.2020
Завантажити: doc див. (4.6 МБ) doc.zip (1.6 МБ)
Опис: Підручник є першим в Україні виданням періоду практичної реалізації масштабних реформ, спрямованих на якісне удосконалення базових суспільних сфер, насамперед фінансової, економічної, соціальної. Його новизна полягає у національно орієнтованій інтерпретації сучасних фінансових процесів, визначенні механізмів їх приведення у відповідність із кращими світовими стандартами, що є обов'язковою умовою практичної реалізації євроінтеграційного курсу України.
Тематична композиція підручника, його прикладні матеріали та додатки спрямовані на формування ґрунтовних теоретичних і практичних знань, необхідних для фахового забезпечення бюджетного процесу України на всіх стадіях його розгортання. Дидактична частина підручника насичена інноваційними підходами, що дозволяє читачеві мислити на перспективу, бачити нові підходи в контексті реалізації фінансової стратегії країни.
У підручнику проаналізовано базові нормативно-правові акти з питань розвитку бюджетно-фінансової сфери України, наведено необхідний понятійно-категоріальний апарат, що відкриває додаткові можливості адекватного розуміння процесів фінансового забезпечення національних проектів.
Підручник сприятиме прискореній реорганізації бюджетних процесів на державному і місцевому рівнях відповідно до вимог нових фінансових документів.
Розрахований на державних службовців, фахівців міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних установ та організацій, викладачів і студентів вищих навчальних закладів фінансово-економічного спрямування.
Буде корисним усім, чия фахова діяльність пов'язана з практичним застосуванням бюджетного законодавства України.

Управління державним бюджетом України : підручник / колектив авторів [заг. редакція М.Я. Азарова]. — К.: Зовнішня торгівля, 2010. — 816 с.
ISBN 978-966-8517-31-0
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.