Авторський колектив » Практична граматика англійської мови з вправами. Базовий курс
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Практична граматика англійської мови з вправами. Базовий курс

Посібник
Написано: 2007 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 24.07.2023
Твір змінено: 24.07.2023
Завантажити: pdf див. (19.8 МБ)
Опис: Л.М.Черноватий, В.І.Карабан, І.П.Ліпко, І.Ю.Набокова, В.О.Самохіна, О.В.Ребрій, І.Є.Фролова, Н.М.Ковальчук, М.В.Рябих, С.Л.Пчеліна, Т.М.Щокіна, О.І.Пєтухова, С.М.Романюк, А.І.Іванченко, Г.В.Малина. Практична граматика англійської мови з вправами: Базовий курс: Посібник для студентів вищих закладів освіти та середніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови. – Вінниця: Нова книга, 2007. – 248 с.

ISBN 978–966–382–051–4


Посібник охоплює практично всю граматичну систему англійської мови, засвоєння якої передбачено програмою навчання на рівні немовних факультетів вищих закладів освіти та середніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови, і ґрунтується на положеннях теорії педагогічної граматики, що розробляється авторами. Зокрема, враховані психологічні закономірності формування іншомовних граматичних навичок, важливість позитивного емоційного довкілля в класі та адекватного орієнтування студентів. Комплекс вправ, що включає як одномовні, так і перекладні вправи, створює сприятливі умови для ефективного засвоєння змісту посібника під час аудиторних занять та при роботі вдома.

Для студентів немовних факультетів вищих закладів освіти, студентів мовних факультетів що вивчають англійську мову як другу іноземну, учнів середніх навчальних закладів з поглибленим вивченням англійської мови, фахівців, які прагнуть вдосконалити англомовні граматичні навички, а також для всіх, хто бажає підвищити власний рівень володіння англійською мовою.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.