Авторський колектив » Медицина невідкладних станів. Екстрена (швидка) медична допомога
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Медицина невідкладних станів. Екстрена (швидка) медична допомога

Підручник
Написано: 2023 року
Розділ: Навчальна
Твір додано: 26.07.2023
Твір змінено: 01.05.2024
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Медицина невідкладних станів. Екстрена (швидка) медична допомога: підручник / І.С.Зозуля, А.О.Волосовець, О.Г.Шекера та ін.; за ред. І.С.Зозулі, А.О.Волосовця. — 5-е вид., переробл. і до­повн. — К. : ВСВ «Медицина», 2023. — 560 с.
ISBN 978-617-505-917-3


У національний підручник включено всі основні розділи, присвячені невідкладним станам, які відомі медичній науці й трапляються на практиці при різних захворюваннях. Висвітлено нові методи, способи і технології в діагностиці та на­ данні екстреної медичної допомоги в хірургії, кардіології, неврології, стоматології, нейрохірургії, оториноларингології, травматології, при опікових захворюваннях, отруєннях, в офтальмології та фтизіатрії, педіатрії.

У п’яте видання включено нові розділи, в яких розглянуто невідкладні стани в неонатології, сучасні аспекти органі­зації та функціонування системи екстреної медичної допомоги при надзвичайних ситуаціях.

Відповідно до вимог доказової медицини осучаснено етіологію, патогенез, діагностику і лікування різних нозологіч­них захворювань на догоспітальному і ранньому госпітальному етапах. Наведено сучасні лікарські препарати.

Для лікарів-інтернів, лікарів — слухачів післядипломної освіти, лікарів усіх спеціальностей, які вивчають медицину невідкладних станів за програмами до- та післядипломної освіти, докторантів, аспірантів, лікарів екстреної медичної до­помоги, сімейних лікарів, студентів медичних закладів вищої освіти.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.