Авторський колектив » Математичні олімпіадні змагання школярів 2006-2007
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Математичні олімпіадні змагання школярів 2006-2007

Посібник
Написано: 2008 року
Джерело: Sehrg-Gut+balik2
Розділ: Навчальна
Твір додано: 22.09.2022
Твір змінено: 25.09.2022
Завантажити: djvu (4.5 МБ)
Опис: Автори:
Анікушин Андрій, Арман Андрій, Білокопитов Євген, Богданський Віктор, Клурман Олексій, Лішунов Віталій, Маліцький Юрій, Мартюшова Ірина, Мисак Данило, Петровський Дмитро, Радченко Данило, Рубльов Богдан, Торба Сергій, Цатурян Сергій, Шепельська Варвара


Збірник містить близько 350 задач, які були запропоновані юним математикам на олімпіадах та інших математичних змаганнях від районного до міжнародного рівня. Складність задач пропорційно зростає з поступовим переходом до олімпіад вищих рівнів. Найпростіші задачі запропоновані в розділі «Математична карусель», а також у розділі підготовки до районної олімпіади. Вони стануть до вподоби всім школярам, які люблять математику. Задачі, запропоновані учасникам команди України при відборі на Міжнародну олімпіаду, а також на самій Міжнародній олімпіаді, є найскладнішими. На їх розв’язання можна витратити велику кількість часу. Тому майже до всіх задач наведено повний розв'язок, до деяких наведені змістовні вказівки, що суттєво полегшують подальше розв’язання. Деякі задачі є своєрідними математичними дослідженнями в різних галузях математики. Задачі розміщено в тому порядку, в якому вони були запропоновані на відповідному змаганні. Для найбільш зацікавлених читачів і любителів статистики наводяться учасники, переможці та призери цих математичних олімпіад, зокрема усі призери Київської міської олімпіади.
Більшість задач розрахована на учнів 7-11 класів шкіл з поглибленим вивченням математики, але окремі розділи будуть до снаги й учням 5-6 класів. Ця книжка буде корисною при проведенні позакласних математичних гуртків і факультативів, а також вчителям й організаторам математичних змагань. Задля цього наведено основні правила проведення таких математичних змагань, як «Математична карусель» та «Математичний бій».
Багато із запропонованих задач є оригінальними, авторськими. Вони придумані авторами книжки, а також їхніми колегами і товаришами. Часто під час олімпіад учасники знаходили більш прості та цікаві розв’язки, які перед олімпіадою не були відомі навіть журі. Усім нашим авторам ми висловлюємо щиру подяку за можливість використання їх інтелектуальної власності при проведенні олімпіад в Україні. Сподіваємось на плідну співпрацю і в подальшому.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.