Авторський колектив » Аудит управлінської діяльності: адміністративного менеджменту, бізнес-адміністрування, корпоративного управління, менеджменту підприємництва (показники оцінки результатів, їх облік та прогнозування)
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Аудит управлінської діяльності: адміністративного менеджменту, бізнес-адміністрування, корпоративного управління, менеджменту підприємництва (показники оцінки результатів, їх облік та прогнозування)

Праця
Написано: 2016 року
Розділ: Наукова
Твір додано: 31.10.2021
Твір змінено: 31.10.2021
Завантажити: pdf див. (4.5 МБ)
Опис: У монографії представлене всебічне дослідження сучасного стану в галузі здійснення аудиту управлінської діяльності, висвітлене широке коло ефективних методів управління (в тому числі в системі корпоративного та публічного управління), наведені методики оцінювання ефективності управлінської діяльності. Представлені дослідження мають вагому практичну цінність, яка втілена в приведених розрахунках з оцінки ефективності окремих аспектів управлінської діяльності. Суттєву увагу приділено теоретичним та практичним аспектам публічного управління та адміністрування в Україні.

Монографія призначена для фахівців-практиків, викладачів, докторантів та аспірантів. Може бути корисною для студентів та усіх тих, хто досліджує питання аудиту управлінської діяльності.
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.