Олег Авраменко » Принц Ґаллії
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Принц Ґаллії

Роман
Джерело: lib.rus.ec
Розділ: Химерна
Твір додано: 22.03.2010
Твір змінено: 23.07.2023
Завантажити: fb2.zip (1 МБ)
Опис: ...Історична фантастика? Фантастична історія?.. Мабуть, і те й інше. Книга написана як цілком традиційний авантюрно-історичний роман з усіма його неодмінними атрибутами — динамічним, закрученим сюжетом, придворними і політичними інтригами, сценами битв і турнірів, ретельним зображенням історичного тла подій, побуту та звичаїв епохи, складними, часом заплутаними і неоднозначними стосунками героїв — ну, і звичайно, з коханням.
Водночас на сторінках книги в неявному вигляді присутній фантастичний елемент. Це не чаклуни з драконами, не прибульці з інших світів і навіть не гості з майбутнього, що прагнуть змінити власне минуле. Фантастика лежить у самій основі сюжету, в тому самому історичному тлі. У «Принці Галії» витвором авторської уяви є не лише окремі персонажі і ситуації, а вся історія середньовічної Європи з часів падіння Риму до середини XV сторіччя, коли відбуваються зображені в романі події. Автор пропонує читачеві свій погляд на наше минуле, але не намагається ні в чому переконати його, а просто радить розглянути інші можливості історичного розвитку і самому вирішити, що ми втратили, а що навпаки — виграли від того, що історія повернулася саме так, а не якось інакше.
 
Відгуки читачів:
 
Приєднуюсь до нижче сказаного - нудно. Можна порівняти з пародією на книги Дюма. Не дочитав.
03.09.2012 • Ruda
Я так само зацікавилась книгою через попередній відгук. Але мене не вистачило навіть на третину книги, здалась скоріше((((( Не сподобалось!
02.09.2012 • vitalis
Попередній відгук мене підштовхнув до читання книги. Так, спочатку сюжет був динамічним, мова досить доброю, приправленою дотепними жартами. Та десь після третини тексту він почав навівати нудьгу — одне й те ж. Динаміка зникла разом з заковиристістю розвитку подій, почалося товчіння води в ступі. Закинув.
25.05.2012 • ilitbr
Ого! Давно я не читав токого захоплюючого твору. Сюжет динамічний, пересипаний відбірним гумором, тож захоплює дуже сильно (відірватися від читання просто неможливо). Настирливо раджу всім почитати - ви, як мінімум, не пошкодуєте!
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.