Ашот Арутюнян » Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Київ вчора й сьогодні / Кіевъ вчера и сѣгодня

Альбом
Написано: 2005 року
Джерело: hurtom.com
Розділ: Художня
Твір додано: 16.07.2010
Твір змінено: 16.07.2010
Завантажити: djvu (19.3 МБ)
Опис: Уривок із вступного слова Ашота Арутюняна

Цей фотоальбом, який пропонується до Вашої уваги, шановний читачу, не є всеосяжним екскурсом в минуле та сучасність. Швидше, це намагання, використовуючи конкретні об'єкти, закарбовані фотооб'єктивом, показати Київ на рубежі XX та XXI століть, показати місто, з яким пов'язане моє життя та творча доля, в якому відбулося моє формування як особистості.

Видання цієї книги ні до чого не присвячене. Вона просто зроблена для киян та гостей нашого славетного міста. Зважаючи на бурхливе будівництво останніх років я просто вирішив за допомогою листівок та фотографій показати зміни, що сталися в Києві за останні роки - роки незалежності України. З повагою та великою любов'ю до Києва, його минулого та сучасності, добиралися усі фотографії для цього фотоальбому.

Спробуйте подивитися на Київ з висоти пташиного польоту - немає прекраснішого видовища. Розпростерте внизу місто видно таким, яким відкрите не людям, а небесам. Таке враження, що окружності та радіуси стародавніх вулиць та будинків прокладені не містобудівниками, а фортифікаторами, вершниками, пішоходами, предками сучасних киян. Це величезний будівельний майданчик, де день і ніч кипить робота, йде будівництво нового міста. Але найжахливіше - залишилися сліди безжалісного більшовицького свавілля; яке то виривало з живого простору будівлі, то насаджувало коробки у центрі, а то й просто залишало пустища там, де було затишно та гарно. Так, наше місто потребує довгої та складної зміни, яку можна назвати одним словом - відродження.

Жахливий злочин кліки Сталіна - тотальне знищення монастирів та церков по всій країні. Комуністи висадили в повітря храми, щоб поховати під їхніми уламками не тільки віру християн у Бога, але й мрії про відродження України як самостійної держави, пообіцявши ошуканим трудящим світле майбутнє, рай на землі. Сліди варварських руйнувань помітні досі на вулицях та площах міста. Владу в державі міцно захопили войовничі безбожники, запаморочені ідеєю світової революції, розтрощення усіх культів. Вірі в Бога вони протиставили віру в комунізм, патріотизму - пролетарський інтернаціоналізм...

Мова: українська, російська (1901 року) + резюме англійською, французькою та німецькою мовами.

Кількість сторінок: 232
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.