Володимир Арєнєв » Душниця
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Душниця

Не визначено
Написано: 2014 року
Джерело: володимирко2+balik2
Розділ: Химерна
Додав: balik2
Твір додано: 26.12.2016
Твір змінено: 26.12.2016
Завантажити: djvu (17.3 МБ) fb2.zip (2.6 МБ) pdf див. (27.2 МБ)
Опис: Арєнєв, Володимир
Душниця. - К.: Вид. дім «Києво-Могилянська академія», 2014. - 152 с. +16 ілюстр.

ISBN 978-966-518-656-4

Це місто дуже схоже на наше. Тут є мобілки, інтернет, літаки, телевізори... Школярі так само полюбляють прогулювати уроки, батьки інколи надто зайняті собою. Єдина різниця - повітряні кульки, які можна частіше побачити в найрізноманітніших місцях. А все тому, що в цих кульках після смерті зберігають душі близьких людей. У них - або у величезній давній вежі, яка називається душницею.
«Душниця» - нова фантастична історія від Володимира Арєнє- ва. «Душниця» перемогла на конкурсі дитячої та підліткової книжки «Книгуру-2013», була визнана найкращою мережевою публікацією за даними сайту «Лабораторія фантастики» (2013), отримала престижну премію «Нові горизонти». У серпні 2014 р. на загальноєвропейському фестивалі фантастики «Єврокон» у м. Дублін (Ірландія) Володимир Арєнєв був визнаний найкращим автором фантастичних творів для підлітків, а художник цієї книжки - Олександр Продай - найкращим художником-ілюстратором.
Володимир Арєнєв - автор 21 книжки, лауреат численних літературних нагород зокрема премій ім. О. Беляєва та О. Гончара, найкращий молодий фантаст за результатами «Єврокону-2004». Його твори друкували українською, російською, польською, англійською, французькою та іншими мовами.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.