Юрій Андрухович » Таємниця
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Таємниця

Роман
Написано: 2006 року
Розділ: Художня
Твір додано: 25.07.2012
Твір змінено: 09.05.2022
Завантажити: Файли вилучено з бібліотеки на запит власника авторських прав.
Опис: Текст написаний у вигляді серії інтерв’ю автора якомусь журналісту, який незабаром гине при загадкових обставинах. Автор виступає головним героєм, інші персонажі книги – реальні люди. “Настав якийсь такий час, підійшла життєва хвилина, коли виникла необхідність у чомусь саме такому…”, коментує Андрухович вибір жанру своєї нової книги.

Андрухович відверто описує проведення часу літературної тусовки з нескінченними застіллями, з алкоголем та палінням трави, називаючи це “правдою життя”. “Обійти це неможливо, і наше спілкування втратило б значну частину своєї правдивості, щирості та правдивості, якби ці моменти замовчувались”, відверто розповів письменник, не побоюючись нападів цензури.

Новий здобуток Андруховича оригінальний як за формою, так і за змістом. За жанром це щось середнє між сповіддю й аналітичними мемуарами.

Відразу після виходу книги Юрій Андрухович відправляється в промо-тур, який стартує 4 квітня в Харкові, місті, де знаходиться видавництво Фоліо. “І треба ж, така випадковість, - зізнався Андрухович, - у моєму тексті згадується потяг, яким я одного разу вночі повертаюся, Ужгород-Харків, і наш тур починається в Харкові, а Ужгород - останнє місто”.

“Таємницю” уже віддали в роботу німецькому перекладачеві, також підписана угода з видавництвом на російськомовний переклад.
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.