Марко Андрейчик » Інтелектуал як герой української прози 90-х років XX століття
[додати інший файл чи обкладинку цього твору] [додати цей твір до вибраного]

Інтелектуал як герой української прози 90-х років XX століття

Праця
Написано: 2012 року
Джерело: maxima-library.org
Розділ: Публіцистика
Твір додано: 03.12.2017
Твір змінено: 03.12.2017
Завантажити: djvu (4.8 МБ) fb2.zip (2 МБ)
Опис: У першій англомовній монографії, цілковито присвяченій сучасній українській прозі 90-х років XX ст., американський учений українського походження д-р Марко Андрейчик пропонує глибокий аналіз культурного вибуху, який охопив Україну в першому десятилітті її незалежності. 90-ті роки XX ст. були періодом великого творчого піднесення, експериментів та вивільнення української культури. Митці, що з’явилися в той час, започаткували хвилю творчості, яка цілеспрямовано та наполегливо переформувала успадковані моделі.

У книжці «Інтелектуал як герой в українській прозі 90-х років XX ст.» розглянуто прозу провідних авторів того часу як захопливий наратив, наповнений колоритними персонажами. Д-р Марко Андрейчик зосереджується на ролі інтелектуала у створенні пострадянської української ідентичності, відстежує злети й падіння цих героїв у процесі їх намагання переінакшити творчу сферу.

Інтелектуал як герой української прози 90-х років XX століття / Марко Андрейчик / З англійської переклав Ігор Андрущенко. — Львів: ЛА «Піраміда». 2014. — 188 с.
ISBN 978-966-441-465-4
Зміст: [натисніть, щоб розгорнути]
 
Відгуки читачів:
 
Поки не додано жодних відгуків до цього твору.
 
Тільки зареєстровані читачі можуть залишати відгуки. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь спочатку.